Pomocný pracovník

Pernoud Mold CE, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,00 eur / hod Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného zamestnanca na : pomocné práce na dielni, rozvoz foriem ku/od klientov, nakladanie/vykladanie kamiónov nákup materiálu, a iné .
Ďalšie požiadavky:
- vodičský preukaz skupina B, preukaz a prax na VZV výhodou ale nie podmienkou
- chuť pracovať, učiť sa nové veci, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci.

13 plat, mesačné prémie -motivačné , DDS, stravné lístky (4,50 eur) a iné . Práca v mladom a dynamickom kolektíve v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou praxou v tejto oblasti.

Prosíme svoje životopisy posielať e-mailom do 25.03.2019 . Vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

serióznosť, samostatnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť a prijemne vystupovanie.

Prevádzkáreň konštrukcii, oprav, úprav a údržby foriem pre vstrekovacie lisy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Viničnianská cesta 21
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Lašaková
Tel.: +421 901 70 14 90
E-mail: poslať životopis
ID: 3531242   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,00 eur / hod Brutto