Pomocný pracovník

Pernoud Mold CE, s.r.o.

Miesto práce
Pernoud Mold CE, Viničnianska cesta, 902 01 Pezinok
Termín nástupu
ASAP
5 EUR/hod.13 plat, mesačné prémie -motivačné , DDS, stravné lístky (6,40 eur) a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného zamestnanca na : pomocné práce na dielni, rozvoz foriem ku/od klientov, nakladanie/vykladanie kamiónov, nákup materiálu, drobné údržby, upratovanie a iné .
Ďalšie požiadavky:
- vodičský preukaz skupina B, preukaz (povinný)  a prax na VZV výhodou
- serióznosť, chuť pracovať, učiť sa nové veci, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci.

13 plat, mesačné prémie -motivačné , DDS, stravné lístky (6,40 eur) a iné . Práca v mladom a dynamickom kolektíve v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou praxou v tejto oblasti.

Prosíme svoje životopisy posielať e-mailom do 17.05.2024. Vopred ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

serióznosť, samostatnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť a prijemne vystupovanie.

Prevádzkáreň konštrukcii, oprav, úprav a údržby foriem pre vstrekovacie lisy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Carmen Straková
Tel.: +421901701490
E-mail: poslať životopis
ID: 3531242  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.