Logo Pernod Ricard Slovakia s.r.o.

Marketing Trainee – Brand Executive

Pernod Ricard Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jún - júl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Pernod Ricard Slovakia, distribútor číslo 1 prémiových alkoholových značiek

na Slovensku, pobočka 2. najväčšieho globálneho hráča Pernod Ricard.

Vlastníme taktiež ikonické značky ako Jameson, Beefeater, Absolut, Chivas Regal, Havana Club, Olmeca, Bumbu a mnoho dalších.

Pokiaľ si študentom vysokej školy, hľadáme práve Teba, pretože chceme nadšenca pre prácu s ľuďmi a skvelými brandy.

Bez nutnosti praxe v oblasti marketingu.

Koho hľadáme?

Chceš si spestriť štúdium na škole a mať prácu, ktorú si budeš užívať?

Podieľať sa na plánovaní a realizácií zaujímavých marketingových projektov,

prípravy uvádzania nových produktov, byť súčasťou najlepších akcií?

Hľadáme k sebe do tímu parťáka, ktorý bude spoločne s nami posúvať naše značky na vrchol.

Máš chuť sa priučiť brand managementu, pričuchnúť k príprave podpory predaja, zanechať svoju kreatívnu stopu na značkových materiáloch alebo sa naučiť, ako spolupracovať
s obchodným a trade-marketingovým oddelením?

Dá sa na teba spoľahnúť, si zodpovedný, flexibilný, samostatný?

Máš kritické myslenie a pritomrozmýšľaš pozitívne?

Rád sa učíš nové veci a nebojíš sa administratívy, ani ťahania krabíc?

Pošli nám svoje CV a ak si ten pravý / tá pravá, čo najskôr sa Ti ozveme!

Niečo o pozícii:

Náš nový / naša nová Traineebude mať pod palcom realizáciu rôznych marketingových aktivít našich značiek naprieč predajnými kanálmi pod vedením brand managera. Projekty zahŕňajú: zadanie, komunikáciu s agentúrami, zaistenie materiálov, dohľad nad realizáciou – termíny, náklady, kvalita materiálov a ich vyhodnotenie.

Neodmysliteľnou súčasťou náplne práce budú aj administratívne úlohy.

Čo Ti ponúkame?

  • prácu v medzinárodnej firme s príjemnou, neformálnou a priateľskou atmosférou
  • prácu v reprezentatívnej kancelárii v Twin City Tower na Mlynských Nivách v Bratislave
  • firemný telefón a notebook
  • produktové školenie a ochutnávky
  • zamestnanecké zľavy

Typ úväzku:

DPP/DPČ na 20 hodín týždenne

Dĺžka úväzku:

Až dva roky

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Pernod Ricard Slovakia je súčasťou nadnárodného koncernu Pernod Ricard, celosvetovej dvojky v oblasti výroby a distribúcie liehovín a vína. Pernod Ricard Slovakia vznikla 1. januára 2014 premenou zo spoločnosti Jan Becher Slovensko, ktorá má svoje korene v Českej republike ako výrobca tradičného bylinného likéru Becherovka Original.

V súčasnosti Pernod Ricard Slovakia na náš trh distribuuje viac ako 40 známych svetových značiek alkoholu. Patrí medzi ne napr. Absolut, Jameson, Ballantine´s, Chivas Regal, Ararat, Havana Club, Beefeater, Martell, Olmeca, Malibu, vína Jacob´s Creek, Campo Viejo a mnohé ďalšie renomované značky alkoholických nápojov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Vargová
Tel.: +420608132499
E-mail: poslať životopis
ID: 4828898  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.