Reagujte bez životopisu

Predaj - spracovanie - výroba fotodarčekov

PERKS, s.r.o.

Miesto práce
ZOO Bratislava, Mlynská dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.výplata denne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Maloobchod - spracovanie a výroba suvenírov - personalizované fotodarčeky. Prevádzka je sviatky, víkendy a prázdniny. Pracovná doba je od 8:50 do cca 18:00. Priamo na mieste fotíme zákazníkov a spracovávame fotografie do personalizovanych darčekov ( pohľadnice, kľúčenky, magnetky) Ide o prácu s deťmi a preto treba mat k deťom vzťah. a trpezlivosť. Ide o službu pre návštevníkov a preto je dôležité mať zvládnuté základy komunikácie. Pozrite si naš web - dar.sk. aby ste mali predstavu čo robíme.
Spracovanie prebieha na PC, radi zaškolíme na programoch, ktoré používame. Práca je vhodná aspoň od 18 rokov. Na prevádzke sa strieda- 2-3 ľudia, čiže cez týždeň sú to 3-4 dni. V prípade dovolenky -voľna sa brigádnici zastupujú. Na termínoch sa treba dohadovať vopred aspoň 14 dni, a treba mať predstavu, kedy mate skúškové obdobie a iné rodinné povinnosti. Kľudne sa pýtajte mailom, alebo sms - whats up. 0903717681

Do mailu o sebe prosím napíšte prosim aspoň základné údaje, vek škola, záujmy.

Prvé kolo - zaslanie info + životopisy
( po výbere kandidáta pozývame na osobné stretnutie - väčšinou do 48 hodín)

Druhé kolo - osobné stretnutie

Informácie o výberovom konaní

www.dar.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, dochvíľnosť, empatia, zmysel pre prácu s deťmi, základy na PC.

Predaj suvenírov priamo na mieste. Odfotenie a spracovanie fotografie do personalizovaných suvenírov.
ID: 4368616  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.