Elektrikár

PERKINS, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiaczákladná mzda + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
odborná spôsobilosť v zmysle Vyhlášky 508/2009 §21, §22
- prax v oblasti elektroenergetiky min. 2 roky, slaboprúd, silnoprúd
- znalosť čítania elektrotechnickej dokumentácie
- vykonávanie údržby strojov a zariadení, elektrických rozvodov
- obsluha a údržba VN trafostanice
- navrhovanie zlepšovacích opatrení pre stroje a zariadenia a ich modernizácia
- znalosť PC, MS office

V prípade, ak Vás ponuka oslovila, prosím zaslať žiadosť spolu s profesným životopisom a motivačným listom
Súčasne prosíme zaslať súhlas s uchovaním a spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti PERKINS a.s., ul. Partizánska 3540/84, 05801 Poprad. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Významný výrobca, majonéz, dresingov a lahôdkových výrobkov s pôsobnosťou na celom území Slovenska. Kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov. Nutný osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4816009  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac