Hlavný účtovník / Ekonóm-ka, PERKINS a.s.

PERKINS, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmzda /brutto/ + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva spoločnosti /kontrola čerpania nákladov, porovnanie plánu a skutočnosti/
Plánovanie, riadenie a kontrolovanie finančných aktivít spoločnosti.
Metodické riadenie účtovania a nadväzných procesov v súlade s platnou legislatívou.
Všeobecná ekonomická a účtovná činnosť, inventarizácia záväzkov, pohľadávok a majetku.
Príprava a vypracovanie štatistických výkazov.
Vypracovanie podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva a spolupráca s kontrolnými daňovými orgánmi a orgánmi štátnej správy.
Vypracovanie a kontrola daňových priznaní a hlásenia DPH.
Zostavenie a vypracovanie účtovnej závierky a daňových priznaní k dani z príjmov PO.
Vypracovanie výkazov, podkladov a analýz pre úvery a leasingy, komunikácia s komerčnými inštitúciami, auditormi, daňovým úradom,...
Vypracovanie analýz a správ podľa požiadaviek spoločnosti.
Zodpovednosť za mesačné a ročné závierkové práce, inventúry.
Plánovanie, prognóza a analýza hospodárenia spoločnosti a iné administratívne, ekonomické činnosti podľa pokynov nadriadeného.
Vypracovanie vnútorných predpisov /interných smerníc/ pre oblasť účtovníctva, posúdenie ich správnosti, úplnosti a účelnosti.

Podpora vzdelávania a kariérneho rastu
Motivačné odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť, lojalita, zodpovednosť, vysoké nasadenie, odolnosť voči stresu, flexibilita, strategické myslenie, organizačné schopnosti.

Významný výrobca, majonéz, dresingov a lahôdkových výrobkov s pôsobnosťou na celom území Slovenska. Kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov. Nutný osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3664398  Dátum zverejnenia: 28.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac