Vodič dodávkového-nákladného vozidla - prevádzka Poprad

PERKINS, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz hotových potravinárskych výrobkov na jednotlivé prevádzky spoločnosti, starostlivosť o zverené vozidlo.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 EUR + osobné ohodnotenie

Bydlisko v regióne práce podmienkou /Poprad + okolie/, chuť poctivo pracovať, slušné vystupovanie, časová flexibilita, bezúhonnosť, zodpovednosť.
Príjmeme na TPP vodiča skupiny B, C, s min. 2 ročnou praxou, platnou kartou vodiča, platnými psycho testami, kvalifikačnou kartou vodiča, platný potravinársky preukaz.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť

Významný výrobca, majonéz, dresingov a lahôdkových výrobkov s pôsobnosťou na celom území Slovenska. Kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov. Nutný osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Perkins a.s.
Partizánska 84
058 01 Poprad

Kontakt

ID: 2418134   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 EUR + osobné ohodnotenie