Kuchárka do studenej kuchyne, kuchárka - predavačka

PERKINS, a.s.

Miesto práce
Partizánska 84, Poprad, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. pozícia výroba v studenej kuchyni - šalátov, aspikov, nátierok, rybacích výrobkov
2. pozícia obsluha v podnikovej predajni lahôdok - kuchárka predavačka

Voľné sú dve pracovné pozície - kuchárka do studenej kuchyne, kde hlavnou náplňou je výroba lahôdkových šalátov.
Kuchárka-predavačka - obsluha zákazníkov v podnikovej predajni lahôdok a príprava studených špecialít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárskom priemysle

Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Perkins, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedneho roku,alebo do pisomneho odvolania v zmysle Zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Významný výrobca, majonéz, dresingov a lahôdkových výrobkov s pôsobnosťou na celom území Slovenska. Kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov. Nutný osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1344228  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou