Poradíme Vám?
Reagujte bez životopisu

Koordinátor v sklade Prešov/ Vodič skupiny „B“

PERI spol. s r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa externého skladu
- Spisovanie a kontrola materiálu privezeného zo stavieb
- Komunikácia s vedúcim skladu
- Koordinácia menšieho tímu
- Preprava materiálu zo skladu na staveniská a späť na dodávke (Iveco)
- Jedná sa o prácu na jednu zmenu od cca 7:00 - 15:30 hod
- Pracuje sa vo vonkajšom priestranstve

- poskytneme Vám zaškolenie do debniacej a lešenárskej techniky
- 13. plat
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- možnosť čerpať 3 sick days počas roka
- bohatý sociálny program
- finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
- nezabudnuteľné teambuildingy

Životopis zasielajte prostredníctvom kontaktného formulára na tejto stránke.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame človeka zodpovedného a spoľahlivého, ktorý hľadá stabilné zamestnanie
Výhodou schopnosť a oprávnenie riadiť VZV
Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

S obratom 1,5 mld EUR v roku 2020 je spoločnosť PERI jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov systémov debnenia a lešenia a najväčším dodávateľom 3D tlače v oblasti stavebníctva na svete. Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Weissenhorne (Nemecko), s 9 400 zamestnancami, viac ako 70 dcérskymi spoločnosťami a viac ako 110 logistickými centrami poskytuje svojim klientom inovatívne systémové riešenia a komplexné služby vo všetkých oblastiach debniacej a lešenárskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4170108  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac