Debnenia
Lešenia
Inžiniering

Viac ako len
zamestnávateľ

Dispečer dopravy

Miesto práce
Šamorínska 18, Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ ročný bonus + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vybavovanie dopravy na základe výsledkov tendra na dopravu, pravidelné každoročné vyhlasovanie tendra (k 1.1.)
  • Včasné mesačné spracovanie, odoslanie a odovzdanie účtovných dokladov zákazníkovi a spolupracovníkom podľa zákona o DPH (faktúr, dobropisov, dodacích listov, stavu skladov a ostatných výstupov podľa potreby)
  • Korešpondencia a spolupráca so zákazníkmi
  • Vedenie a odosielanie korešpondencie a organizácia písomností podľa registratúrneho plánu a pravidiel spoločnosti PERI

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti dispečingu dopravy je výhodou.

  • Zvládnutý time manažment
  • Zmysel pre detail
  • Schopnosť prispôsobiť sa dynamickému prostrediu
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Príjemné vystupovanie voči zákazníkom

S obratom 1,6 mld EUR je spoločnosť PERI jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov systémov debnenia a lešenia a najväčším dodávateľom 3D tlače v oblasti stavebníctva na svete. Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Weissenhorne (Nemecko), s 9 100 zamestnancami, viac ako 60 dcérskymi spoločnosťami a 160 logistickými centrami poskytuje svojim klientom inovatívne systémové riešenia a komplexné služby vo všetkých oblastiach debniacej a lešenárskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Viteková
E-mail: poslať životopis
ID: 4079753  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac