Projektant debnenia pre mosty

PERI spol. s r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacPlat od 1500 eur a viac podľa skúseností kandidáta. Po zaučení prislúcha ku mzde aj bonusová zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Do nášho technického tímu hľadáme projektanta pre debnenie s miestom pracoviska v jednej z našich pobočiek buď v Senci, Považskej Bystrici alebo v Prešove.
- Samostatné vypracovanie návrhov debnenia, lešenia a podperných konštrukcií pre mostné konštrukcie
- Poradenstvo na stavbe pri samostatne plánovaných projektoch
- Samostatné spracovanie zákazky, vrátane vypracovania detailov ako i vypracovania plánov zhotovenia a montáže debnenia vrátane zoznamov prvkov
- Komunikácia so zákazníkmi
- Návštevy stavieb

- poskytneme Vám zaškolenie do debniacej a lešenárskej techniky
- moderné, isté pracovné miesto v otvorenom kolektíve
- stabilita medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program
- 5 dní dovolenky naviac

Profesijný životopis zasielajte e-mailom. S ohľadom na zákon č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie súhlasu na spracovanie osobných údajov za účelom náborového procesu spoločnosti PERI spol. s r. o.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Skúsenosti v oblasti projektovania stavieb 3-5r.
- Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického zamerania
- Anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)
- Auto CAD – pokročilý
- MS Office – užívateľská úroveň
- Vysoká miera zodpovednosti
- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Tímový hráč

Predaj a prenájom debnení a lešení

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERI spol. s r. o.
Šamorínska 18
903 01 Senec
ID: 4000007  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac