Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo PERGOLY KOŠICE s. r. o.

Montážnik

PERGOLY KOŠICE s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre pozíciu Montážnik:

Náplň práce:
  • Montáž u zákazníka
  • Montáž hliníkových pergol
  • Montáž zimných záhrad
  • Montáž WPC dosiek
  • Montáž montovaných domčekov

Ďalšie príklady náplne práce pre pozíciu Montážnik:

Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Príchod na základňu a príprava potrebného náradia a materiálov
  • Cestovanie na rôzne pracovné lokality v okoli Košíc
  • Montáž konštrukcií podľa plánov a nákresov
  • Komunikácia so zákazníkmi a riešenie prípadných problémov
Pracovná doba:
  • PO-PIA

  • Získaj základný plat a atraktívne príplatky za nadčasy a prácu v noci.
  • možnosť práce na rôznych projektoch.
  • Uč sa nové veci a zlepšuj sa v oblasti montáže - poskytneme ti školenia a odborné vzdelanie.
  • Zapoj sa do tímu skúsených montážnikov a pracuj s moderným technickým vybavením.
  • Využi možnosť kariérneho rastu a postupu v rámci spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctva

Zručnosť -manuálna práca

Špecializujeme sa na montáž hliníkových pergol, ktoré poskytujú príjemné a fuknčné riešenie. Naši odborníci majú dlhoročné skúsenosti a snažíme sa zákazníkom poskytnúť kvalitné a spoľahlivé riešenia. Vďaka použitiu moderných technológií a materiálov sa dokážu prispôsobiť rôznym požiadavkám a potrebám zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4811083  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac