Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montážnik

PERGOLY KOŠICE s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre pozíciu Montážnik:

Náplň práce:
  • Montáž u zákazníka
  • Montáž hliníkových pergol
  • Montáž zimných záhrad
  • Montáž WPC dosiek
  • Montáž montovaných domčekov

Ďalšie príklady náplne práce pre pozíciu Montážnik:

Typický deň na pracovnej pozícii:
  • Príchod na základňu a príprava potrebného náradia a materiálov
  • Cestovanie na rôzne pracovné lokality v okoli Košíc
  • Montáž konštrukcií podľa plánov a nákresov
  • Komunikácia so zákazníkmi a riešenie prípadných problémov
Pracovná doba:
  • PO-PIA

  • Získaj základný plat a atraktívne príplatky za nadčasy a prácu v noci.
  • možnosť práce na rôznych projektoch.
  • Uč sa nové veci a zlepšuj sa v oblasti montáže - poskytneme ti školenia a odborné vzdelanie.
  • Zapoj sa do tímu skúsených montážnikov a pracuj s moderným technickým vybavením.
  • Využi možnosť kariérneho rastu a postupu v rámci spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctva

Zručnosť -manuálna práca

Špecializujeme sa na montáž hliníkových pergol, ktoré poskytujú príjemné a fuknčné riešenie. Naši odborníci majú dlhoročné skúsenosti a snažíme sa zákazníkom poskytnúť kvalitné a spoľahlivé riešenia. Vďaka použitiu moderných technológií a materiálov sa dokážu prispôsobiť rôznym požiadavkám a potrebám zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4811083  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac