Senior projekt manažér

Performia s. r. o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
Február 2023
1 800 - 2 200 EUR/mesiacpri dobrých výsledkoch možnosť hornej hranici mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste srdcom strojár alebo máte strojárske zmeranie? Dokážete v rámci projektu navrhnúť riešenia, prácu zorganizovať a dotiahnuť projekt do úspešného konca?
Pomáhame v oblasti, kde sa všetko "točí". Čepradlá, kompresory turbíny.. ak keď nám chcete pomôcť, pridajte sa!
Bude potrebné zastrešovať túto prácu:
• na základe projektovej dokumentácie vypracovaná cenová kalkulácia a obhliadky
• zabezpečená realizácia projektu a koordinácia všetkých krokov od začiatku až po jej ukončenie, v tomto rozmedzí:
a) komunikácia s investorom, subdodávateľmi a realizačnými tímami
b vytvorený časový harmonogram prác a následná kontrola
c) vybraný subdodávatelia a riadenie ich dodávok
d) vyriešené problémy súvisiace s realizáciou projektu
e) ukončený projekt v stanovenom termíne a vo vysokej kvalite
f) zabezpečené všetky revízne správy a povinné dokumenty
g) zodpovednosť za dodržaný rozpočet, ziskovosť a dobré ekonomické ukazovatele, počas všetkých fáz realizácie, prípadne návrh ekonomicky efektívnejších riešení

• budete súčasťou tímu, ktorý pracuje v zaujímavej oblasti využiteľnosti energií ako sú energetika, vodohodpspodárstvo, chemický priemysel...
• veríme, že budete hrdý na popredné postavenie a tradíciu firmy REVYMONT, s.r.o na trhu
• stanete sa väčším profesionálom v špecializovanom sektore
• dostanete priestor na veľkú sebarealizáciu a uplatnenie
• ak vydržíte náročnejší štart, čakájú vás výborné príjmy a istota budúcnosti
• práca je kombinovaná kancelária/terén,
• v stredne veľkom kolektíve vaša práca vynikne a bude osobitne oceňovaná!

Pre nášho klienta REVYMONT, s.r.o nehľadáme iba ďalšieho zamestnanca, ale človeka, ktorý bude rád logicky rozmýšľať a riadiť celé projekty! Bude pracovať so strategicky významnými firmami pre celé Slovensko! Pozícia HLAVN’Ý PROJEKT MANAŽÉR je veľká príležitosť pre dynamického človeka, ktorý má rád výzvy a strojársky sektor. Je to práca náročná na dobré technické riešenia a koordináciu viacerých zúčastnených strán, preto by Vás malo baviť komunikovať a organizovať. Pokiaľ máte v „krvi“ samostatnosť, pohyb a chuť, v tejto práci budete ako ryba vo vode.
Ak Vás táto výzva zaujala a viete si predstaviť dosahovať dobré výsledky v tíme Revymont, spol. s.r.o, prihláste sa kliknutím na tlačítko “Poslať spoločnosti životopis“.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Náš klient firma REVYMONT, spol. s.r.o., ktorá oslávila 30. výročie založenia, je špička na Slovenskom trhu v oblasti výstavby a rekonštrukcií investičných celkov vo vodohospodárskom, energetickom, chemickom, potravinárskom a papierenskom priemysle. Sídli vo vlastných priestoroch a disponuje vlastnými technologickými zariadeniami. Komunikácia je priama, rýchla a nasmerovaná na dobré výsledky. Zamestnanci tvoria priateľský a pracovitý tím s veľkými plánmi do budúcnosti, a vy môžete byť stabilnou súčasťou spoločného úspechu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

V strojárskej alebo technickej oblasti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• základné čítanie technických výkresov
• mal by Vám vyhovovať stabilný pracovný kolektív
• zvládať aj administratívnu časť práce
• schopnosť riešiť aj prípadné problémové situácie

Pokiaľ Váš práca zaujala a chceli by ste vedieť viac, prihláste sa kliknutím na tlačítko “Poslať spoločnosti životopis“.

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4504008  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac