Asistent/ka marketingu a PR

Performia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ odmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• asistenčná práca pri organizovaní a dodávaní seminárov pre klientov
• správa webovej stránky a jej pravidelná aktualizácia, práca s obsahom
• asistencia pri príprave a editovaní firemného odborného magazínu
• koordinácia natáčania video referencií s klientmi
• vytváranie a spracovávanie prieskumov
• ďalšia asistenčná a administratívna práca (interný marketingový on-line systém, mailing, CRM systém, poštová agenda...)

• práca v stabilnej, vo svojej oblasti klientmi uznávanej konzultačnej firme "rodinného typu", ktorá má jedinečné know-how v oblasti výberu zamestnancov a budovania tímov
• možnosť neustáleho rozvoja - osobnostného aj kompetenčného
• pri dosahovaní očakávaných výsledkov možnosť platového
aj kariérneho rastu a účasť na medzinárodných konferenciách siete firiem Performia
• účasť na seminároch
• neustála priama podpora tímu a najvyššieho vedenia

Výkon danej pozície je pomerne náročný, pretože v sebe záhŕňa širší záber rôznorodých aktivít v asistentskej, organizačnej ale aj administratívnej oblasti, tak ako to v menšej spoločnosti zvyčajne býva. A to si vyžaduje pomerne univerzálnu osobnosť. Od člena tímu očakávame preto vysokú mieru ochoty podieľať sa na ďalšom smerovaní a expanzii spoločnosti. Časom, za predpokladu veľmi dobrých výsledkov môžu prísť aj samostatné projekty a naozaj tvorivá práca.
Cítite sa v slovenskej gramatike ako ryba vo vode? Máte odvahu pustiť sa za našej pomoci aj do nových vecí a postupne viac a viac samostatne tvoriť? Dokážete pracovať aj na viacerých veciach súčasne? Nepotrebujeme dlhoročnú prax s podobnou prácou, práve naopak. Všetko dôležité vás naučíme. Skôr uvítame nováčika, absolventa. "Must have" je chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe, mať nápady, ako by sa dala spoločnosť zviditeľniť aj bez veľkých rozpočtov, pretože to by bola hlavná úloha. Hľadáme človeka, ktorý má rád administratívu ale aj kreatívnu prácu, niekoho, komu nechýba nadšenie a ochota pomáhať. Sme malý tím, takže u nás nenájdete veľký počet kolegov. Máte však šancu niečo skutočne zmeniť a ovplyvniť a vidieť za sebou výsledky :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naša spoločnosť Performia s.r.o. dodáva malým, stredným aj veľkým firmám funkčné know-how z oblasti personalistiky a to pomocou seminárov, workshopov a osobných konzultácií. Pôsobíme v 30 krajinách sveta, na všetkých kontinentoch, okrem Antarktídy :). Hlavná centrála je v Štokholme. Viac na Facebook stránke Performia Slovakia alebo na webe www.performia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysoký záujem o práce so sociálnymi sieťami, práca s fotografiami, videami
• skúsenosti v administratívnej a organizačnej činnosti výhodou
• dobrá znalosť slovenskej gramatiky
• dobrá užívateľská znalosť práce s PC
• anglický jazyk minimálne na komunikačnej úrovni
• ochota a schopnosť dobre komunikovať
• ochota pomáhať tímu, klientom a vedeniu

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3292033  Dátum zverejnenia: 16.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac