Reagujte bez životopisu

Sales manager

PERFORMANCE, s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13 a 14. plat, odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, predaj HW, SW a IT služieb, aktívna komunikácia so zákazníkmi, príprava cenových ponúk, komunikácia s distribútormi

služobné auto, mobil, IT technika, homeoffice, stabilné miesto v dlhoročne fungujúcej spoločnosti, rodinná atmosféra, flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

prosím poslať životopis a motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
KROS Omega - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačná výbava, priateľská povaha, schopnosť učiť sa nové veci

Už 15 rokov ponúkame svojím zákazníkom v profesionálnom a priateľskom prostredí široké portfólio ICT služieb v oblasti virtualizácie, poradenstva, auditu, návrhu infraštruktúry, implementácie, outsourcingu až po vlastné cloudové služby.

Poskytovaním kvalitne zrealizovaných riešení, každodenne garantujeme naším zákazníkom dostupnosť kritických ICT služieb. Snažíme sa porozumieť bussinesu zákazníka a navrhnúť také ICT riešenia, ktoré odbremenia starostlivosť o jeho ICT infraštruktúru tak, aby sa mohol plne venovať svojmu podnikaniu.

PERFORMANCE je prirodzenou voľbou pre tých zákazníkov, ktorý hľadajú spoľahlivého a ekonomicky silného partnera s dlhoročnými skúsenosťami na trhu informačných technológií. Partnera, ktorý disponuje profesionálnym odborným tímom, úzko spolupracujúcim s poprednými vendormi, ale aj partnera dynamického a flexibilného, ktorý sa venuje potrebám a prianiam svojich zákazníkov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4082528  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac