Operátor výroby s miestom výkonu práce Dubnica nad Váhom

Performance Business, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
IHNEĎ
646 EUR/mesiac+ doplatky od 4,50-5,00€/h netto (rozdiel 0,50€/h v závislosti od kvality práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme operátorov výroby do trojzmennej prevádzky s miestom výkonu práce Dubnica nad Váhom.

• výroba produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel;
• samostatné vykonávanie úkonov vo výrobnom procese - montáž, vizuálna kontrola.

Do výroby potrebujeme aj pracovníkov na pozíciu testovací technik a skladník.

- príspevok na stravu vo výške 70% z ceny jedla v podnikovej jedálni
- zabezpečená zvozová doprava z miest Ilava, Horné Sŕnie, Nemšová, Nová Dubnica, Kolačín, Trenčín
- práca v klimatizovanom, čistom a tichom prostredí
- starostlivosť zo strany nášho koordinátora

Prosíme všetkých uchádzačov, ktorých pracovná ponuka zaujala, aby svoje aktuálne životopisy zasielali na [email protected], prípadne reagovali prostredníctvom portálu Profesia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám svojich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- potreba vedieť čítať technickú dokumentáciu
- zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- aktívny prístup k práci

Performance Business s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.
ID: 4158344  Dátum zverejnenia: 12.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac