Operátor výroby v Bytči s nástupom ASAP

Performance Business, s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
IHNEĎ
4,74 EUR/hod.Základná mzda 4,74€/h brutto + Príplatky (uvedené v časti "Zamestnanecké výhody, benefity")

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme zamestnancov na pozíciu operátor výroby s miestom výkonu práce v Bytči s nástupom ASAP.

Náplň práce:
- montáž dverových modulov, ktoré ovládajú systém dvier, kabeláž, reproduktor, motorček, ktorý dvíha okno, zámok, držiaky dverí aj polohovačee dverí
- výroba zámkov do áut, či už kufor alebo do dvier

- Dochádzkový bonus 70€ (pri splnení podmienok - odpracovaný celý mesiac)
- Mesačná odmena 0-60€ (pri splnení podmienok - kvalita práce, splnené normy)
- 13. a 14. plat
- Stravné lístky v hodnote 4€
- Príplatky za prácu v noci, nadčas, cez víkend
- Extra príplatok 15€ pri práci v sobotu
- Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania
- Vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom
- Starostlivosť, pomoc a podpora zverených zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti

Prosíme všetkých uchádzačov, aby v prípade záujmu zasielali svoje aktuálne CV prostredníctvom portálu Profesia.sk, prípadne nás kontaktujte na tel. čísle 0917 489 713.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax s prácou vo výrobe - VÝHODOU

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- presnosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Performance Business s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.
ID: 4076100  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,74 EUR/hod.