Operátor výroby v Bytči s nástupom ASAP

Performance Business, s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ASAP
4,74 EUR/hod.Základná mzda 4,74€/h brutto + Príplatky (uvedené v časti "Zamestnanecké výhody, benefity")

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme zamestnancov na pozíciu operátor výroby s miestom výkonu práce v Bytči s nástupom ASAP.

Náplň práce:
- montáž dverových modulov, ktoré ovládajú systém dvier, kabeláž, reproduktor, motorček, ktorý dvíha okno, zámok, držiaky dverí aj polohovačee dverí
- výroba zámkov do áut, či už kufor alebo do dvier

- Dochádzkový bonus 70€ (pri splnení podmienok - odpracovaný celý mesiac)
- Mesačná odmena 0-60€ (pri splnení podmienok - kvalita práce, splnené normy)
- 13. a 14. plat
- Stravné lístky v hodnote 4€
- Príplatky za prácu v noci, nadčas, cez víkend
- Extra príplatok 15€ pri práci v sobotu
- Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť dlhodobého zamestnania
- Vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom
- Starostlivosť, pomoc a podpora zverených zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti

V prípade záujmu posielajte svoje aktuálne životopisy na [email protected] alebo volajte na 0917 489 713

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax vo výrobe VÝHODOU

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- presnosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Performance Business s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.
ID: 4026790  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,74 EUR/hod.