Operátor výroby v 1-zmennej prevádzke v Žiline s bonusmi do 4,60€ netto/h

Performance Business, s.r.o.

Miesto práce
Bytčica, Žilina
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je vhodná pre MUŽOV AJ ŽENY

- Demontáž zadných a predných sedačiek a odnášanie na baliaci stôl.
- Balenie menších a väčších častí interiéru a značenie.
- Presun automobilu do umyvárne, umytie automobilu a následne presun automobilu na pracovnú linku. Pričom dbá na maximálnu bezpečnosť.
- Kontrola procesu balenia na linkách, informovanie zamestnancov o zmenách balenia.
- Demontáž menších a väčších častí v motorovom priestore.
- Ďalšie práce podľa pokynov nadriadených, najmä udržiavanie pracoviska v čistote.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624€ brutto/mesiac + ďalšie odmeny do 4,60€/h v čistom

- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- práca na HLAVNÝ pracovný pomer
- stabilný príjem
- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti
- výhodné platové podmienky: BONUS 4,60€/ZA KAŽDÚ ODPRACOVANÚ HODINU V ČISTOM

Performance Business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- pracovitosť
- spoľahlivosť
- chuť pracovať

Performance Business s. r. o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

ID: 3747572   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624€ brutto/mesiac + ďalšie odmeny do 4,60€/h v čistom