Reagujte bez životopisu

Vedúci pracovnej skupiny, parťák

PERFEKTMONT, a. s.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacod 3000€ alebo dohodou, záleží od odborných znalostí, zručností a skúseností v danom odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie a otvorenie platných povolení na prácu
- Plánovanie činnosti menšej pracovnej skupiny podľa HMG odstávky
- Technický dozor a dodržiavanie technologických postupov
- Dohľad nad dodržiavaním BOZP a PO počas výkonu prác
- Koordinácia pridružených činností (žeriavy, vyťahováky zväzkov, OTK a pod.)
- Vedenie montážneho denníka a zaznamenávanie činností nad dohodnutý rozsah
- Príprava a výdaj materiálov pre danú zákazku

- stabilné dlhodobé zamestnanie
- pravidelná mzda
- rýchla úhrada faktúr

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. V prípade, že vlastníte certifikáty a iné osvedčenia, prosím, priložte ich k životopisu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené a vyhradzujeme si právo, kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Vopred ďakujeme všetkých uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v danom odbore nutná
- znalosť izometrie výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- dôslednosť
- spoľahlivosť
- vlastné auto výhodou

Naša akciová spoločnosť pôsobí na trhu v oblasti inštalačných, montážnych, stavebných prác a ich sprostredkovania. Naše portfólio sú rekonštrukcie, montáže, opravy strojnotechnologických a energetických zariadení, oceľových konštrukcií, rozvodov potrubia a plošín. Svoju činnosť vykonávame na územi Slovenska, v rámci EU a v ojedinelých prípadoch aj vo svete.
www.perfektmont.sk
ID: 4330432  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac