Reagujte bez životopisu

Zvárač 135/141

PERFEKTMONT, a. s.

Miesto práce
Mochovce, Kalná nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody, možný nástup ihneď
1 500 EUR/mesiacŽivnosť - od 13€/hod. Platobné podmienky budú nastavené individuálne na základe rozsahu certifikácie a práce v obore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecifické zváranie v jadrových elektrárňach EMO a EBO.

- stabilné dlhodobé zamestnanie
- pravidelná mzda
- rýchla úhrada faktúr

Spoločnosť PERFEKTMONT, a. s. hľadá zváračov 135/141 na dlhodobý pracovný pomer do jadrových elektrární EMO a EBO.
Práca je možná aj na TPP alebo Živnosť.
Prijímaciemu konaniu predchádza úspešne zvládnutý skill test zváračov, zdravotná prehliadka a vystavenie vstupu do jadrových zariadení.
Práce budú počas roka štandardne vykonávané v dielenských podmienkach, pripadne priamo na prevádzke.
Odstávkové práce, ktoré sú naplánované každoročne v pravidelných intervaloch, budú nadštandardne ohodnotené z dôvodu náročnosti danej činnosti a sťažených podmienok počas výkonu práce.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Certifikáty a iné osvedčenia, prosím priložte k životopisu.
Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené a vyhradzujeme si právo, kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické/strojnícke

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax v danom odbore nutná
- zváračský certifikát o štátnej skúške
- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- dôslednosť

Naša akciová spoločnosť pôsobí na trhu v oblasti inštalačných, montážnych, stavebných prác a ich sprostredkovania. Naše portfólio sú rekonštrukcie, montáže, opravy strojnotechnologických a energetických zariadení, oceľových konštrukcií, rozvodov potrubia a plošín. Svoju činnosť vykonávame na územi Slovenska, v rámci EU a v ojedinelých prípadoch aj vo svete.
www.perfektmont.sk
ID: 4212015  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac