Reagujte bez životopisu

Montážny pracovník

PERFEKTMONT, a. s.

Slovensko, Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody, možný nástup ihneď
2 000 EUR/mesiacOd 2000€/brutto alebo dohodou - záleží od odborných znalostí, zručností a skúseností v danom obore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prípravné a montážne práce
- Montáž/demontáž oceľových konštrukcií a potrubí
- Vodoinštalačné práce
- Montáž káblových žľabov
- Montáž vzduchotechniky
- Elektroinštalačné práce

- stabilné dlhodobé zamestnanie
- pravidelná mzda
- rýchla úhrada faktúr

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis. V prípade, že vlastníte certifikáty a iné osvedčenia, prosím, priložte ich k životopisu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené a vyhradzujeme si právo, kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické/strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- prax v danom odbore nutná
- zváračský certifikát o štátnej skúške výhodou
- znalosť izometrie výhodou
- vzdelanie v odbore elektro výhodou
- vzdelanie v odbore inštalatér výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie výhodou
- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- dôslednosť
- spoľahlivosť
- ochota vycestovať za prácou aj do zahraničia
- vlastné auto výhodou

Naša akciová spoločnosť pôsobí na trhu v oblasti inštalačných, montážnych, stavebných prác a ich sprostredkovania. Naše portfólio sú rekonštrukcie, montáže, opravy strojnotechnologických a energetických zariadení, oceľových konštrukcií, rozvodov potrubia a plošín. Svoju činnosť vykonávame na územi Slovenska, v rámci EU a v ojedinelých prípadoch aj vo svete.
www.perfektmont.sk
ID: 4122950  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac