Можливість для людей з України

Koordinátor/Náborár - Levice

Perfect Personal s.r.o.

Miesto práce
Levice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacKonečná základná mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta + zaujímavá variabilná zložka mzdy ( základná mzda od 1200-1500 EUR + variabilná zložka 100-350 EUR mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do kancelárie v Leviciach a Trenčianskeho kraja

Ak máš skúsenosti na pozícii koordinátora ľudských zdrojov alebo inej pozícii kde si organizoval/a veci a si komunikatívny typ, ktorý vie riešiť rôzne situácie s chladnou hlavou, tak sa nám ozvi a radi ťa pozveme na osobné stretnutie.
​• pravidelná komunikácia s zamestnancami a aktívne riešenie žiadostí a problémov
​• pravidelná komunikácia s nadriadeným, konzultácia neočakávaných situácií
​• nábor nových zamestnancov, inzerovanie práce, aktívny nábor zamestnancov
​• denná telefonická a osobná komunikácia s klientmi a kandidátmi o zamestnanie
​• riešenie pracovno-právnej administratívy a dennej operatívy
​• spracovanie mesačných dochádzok a evidencia prípadných neprítomnosti zamestnancov v práci, kompletizovanie dokladov k dochádzkam
​• zastrešovanie efektívneho a plynulého priebehu zákazky
​• budovanie a udržiavanie vzťahov s klientmi na dennej báze
​• kontrola dochádzky a výkonov na pridelených projektoch
​• účasť na interných mítingoch a poskytovanie pravidelných reportov
​• prieskum trhu​

  • Získaš zaujímavú prácu s dlhodobou perspektívou, ktorá ti umožní plánovať svoju kariéru a budúcnosť.
  • Pracovať budeš v príjemnom pracovnom kolektíve, kde si budete navzájom pomáhať a podporovať sa.
  • Tvoja pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú - 1 rok, ale po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú, čo ti zaručí stabilnú a dlhodobú zamestnanosť.
  • Okrem toho, na osobnom stretnutí ti predstavíme firemné benefity, ktoré ti umožnia získať ešte viac výhod a zlepšiť tvoj pracovný život.
  • Budeš mať flexibilný pracovný čas a možnosť home office, čo ti umožní lepšiu rovnováhu medzi prácou a súkromím.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Perfect Personal je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi poskytovateľov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

​- Schopnosť samostatného, analytického a štruktúrovaného myslenia, pracovitosť
​- Samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
​- Dobrá sebaorganizácia
​- Flexibilita
​- Delegovanie úloh a vedenie pracovníkov
​- Administratíva a reporting
​- Riadenie vzťahov a komunikácia v rámci danej prevádzky
​- znalosť cudzieho jazyka - výhoda / Srbský, Ukrajinský, Ruský, Anglický ... /
​- aktívny vodič
​- Pracovné skúsenosti na pozícii
KOORDINÁTOR/Náborár v personálnej agentúre - výhoda, nie nutnosť

Perfect Personal je mladá a dynamická spoločnosť zo
Slovenska. Sme HR profesionáli so zameraním na služby Executive Search,
Permanent placement ,HR Consulting, Personálny leasing. Členovia nášho
tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné,
logistické, stavebné, finančné, retailové a technologické spoločnosti. Našimi
najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a
ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lukáš Kovácsik
E-mail: poslať životopis
ID: 4821136  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac