Nastavovač strojov - príležitosť na zaujímavé a stabilné zamestnanie v oblasti strojárstva

Perfect Personal s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacvrátane: variabilná zložka t.j. mesačné odmeny ( 280 €) + zákonné príplatky + príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce:

  • obsluha strojného zariadenia - výrobné linky a výrobné stroje (automotive a zdravotníctvo)
  • nastavenie stroja, nástroja, ako aj ďaľších prídavných zariadení podľa požiadaviek výroby
  • spustenie strojov na začiatku výroby
  • spolupráca s oddelením údržby pri odstraňovaní vzniknutých porúch
  • overovanie spätne správnosti vykonávania výrobnej operácie a opakovane kontroluje činnosť strojov a zariadení
  • spracovanie a separovanie nezhodných výrobkov, sledovanie kvality
  • práca v dvojzmennej prevádzke, do budúcna plánuje firma 3 zmennú prevádzku

  • čerstvé ovocie na pracovisku, výsadba aj vlastnej záhrady
  • firemné akcie a podujatia : letná a vianočná akcia, akcie pre deti zamestnancov
  • mesačný dochádzkový bonus
  • mesačný vykonnostný bonus
  • ročný bonus vo výške mesačného zárobku: rozdelený na letný a zimný bonus
  • príspevok na stravovanie alebo stravný lístok poskytovaný aj počas dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť produkujúca výrobky pre automobilový priemysel a zdravotníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

  • skúsenosti so strojárskou a automobilovou výrobou ( nastavovaním strojov)- výhodou
  • manuálna zručnosť
  • spoľahlivosť, zodpovednosť

Perfect Personal je mladá a dynamická spoločnosť zo
Slovenska. Sme HR profesionáli so zameraním na služby Executive Search,
Permanent placement ,HR Consulting, Personálny leasing. Členovia nášho
tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné,
logistické, stavebné, finančné, retailové a technologické spoločnosti. Našimi
najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a
ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Brathová
Tel.: +421911099920
E-mail: poslať životopis
ID: 4809458  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac