Можливість для людей з України

Operátor peniacej linky s ubytovaním

Perfect Personal s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 24, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
975 EUR/mesiac+ 300 € mesačný bonus, bonus za sobotu 30€, bonus za nedeľu 50€, príplatky za prácu v noci, stravné v hodnote 6,60€ Priemerna mesačná mzda 1400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná obsluha výrob. stroja

- základná údržba zariadenia

- zapisovanie počtu výrob. kusov

- práca v 3-zmennej prevádzke

- práca vhodná pre mužov aj ženy

- miesto výkonu práce: BA- Devínska Nová Ves

- zabezpečenie ubytovania na ubytovni v okolí závodu ( zrážka zo mzdy 100€), alebo poskytujeme príspevok na dopravu (max do výšky 50€)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je predním dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- skúsenosť s prácou vo výrobe a s nastavovaním strojov

- zmysel pre detail

- manuálna zručnosť

- technické zmýšlanie

Perfect Personal je mladá a dynamická spoločnosť zo
Slovenska. Sme HR profesionáli so zameraním na služby Executive Search,
Permanent placement ,HR Consulting, Personálny leasing. Členovia nášho
tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné,
logistické, stavebné, finančné, retailové a technologické spoločnosti. Našimi
najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a
ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Brathová
Tel.: +421911099920
E-mail: poslať životopis
ID: 4796228  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 975 EUR/mesiac