Projektový manažér implementácie projektov

Perfect Consulting s.r.o.

Miesto práce
Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie projektov financovaných z fondov EU
• Zaúčtovanie, spárovanie a priradenie výdavkov projektu do výkazov a
formulárov EU
• Kontrola Cash flow projektu
• Žiadosti o zúčtovanie záloh
• Žiadosti o platbu
• Komunikácia s partnermi – prijímateľmi pomoci
• Komunikácia s klientom – nadriadeným orgánom / sprostredkovateľským
orgánom / ministerstvom / agentúrou a pod.
• Spolupráca na kontrole verejných obstarávaní a prieskumov trhu
Zodpovednosť za :
• Za hladký priebeh projektu
• Za udržanie cash-flow bez problémov ( vyčerpanie peňazí zo zálohy )
• Za správne zúčtovanie výdavkov projektu
• Za správne finančné ukončenie projektu
• Za čo najmenšie , alebo žiadne korekcie z rozpočtu počas implementácie projektu

• Veľmi dobrý kolektív – kvalitní ľudia
• Úplne odlišné riadenie firmy a ľudí zamerané na výsledky nie na prácu ako
takú
• Odmeňovanie podľa výkonov
• Možnosť postupu
• Flexibilná pracovná doba
• Nikto Vás nebude buzerovať

Naša spoločnosť má 15 ročnú prax v poskytovaní služieb z oblasti získavania prostriedkov z EÚ. Sme úspešná spoločnosť a momentálne zaznamenávame značný nárast schválených projektov a tým aj práce. Hľadáme preto kolegov pre implementáciu týchto projektov. T
Táto činnosť zahŕňa vyúčtovanie výdavkov projektu orgánu, ktorý tieto výdavky platí ( väčšinou ministerstvo, alebo jeho agentúra ). Komunikáciu s týmto orgánom, riešenie problémov vzniknutých pri implementácii. Zodpovednosťou je hladký priebeh platieb od orgánu ku prijímateľovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika, projektový manažment, ale aj iné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výpočtové zručnosti na vysokej úrovni
• Schopnosť spájať a všímať si súvislosti
• Dobré analytické myslenie
• Primeraná komunikatívnosť a vyjadrovacie
schopnosti
• Vysoká miera lojality
• Radosť z práce a riešenia pracovných
problémov

Spoločnosť sa zaoberá prípravou projektových zámerov, identifikáciou možnosti a príležitosti pre čerpanie financií z fondov EU, ale aj ostatných dostupných zdrojov.
Spoločnosť pripravuje pre svojich partnerov komplexný produkt vrátane identifikácie produktu, prípravy žiadosti, implementácie, kompletného inžinieringu, post projektovej práce, finančného, právneho poradenstva.
Našimi oblasťami sú vzdelávanie, výskum a vývoj, oblast verejného sektora.
Našimi partnermi sú univerzity, stredné školy, SAV, súkromné firmy realizujúce výskum a vývoj, mestá a obce.
ID: 3629202  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200