Recepčná

PER Consulting group s.r.o.

Miesto práce
Rezedová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Cca 5-6 hodín prítomnosť v gyme na recepcii počas pracovných dní
- Komunkacia s klientmi/partnermi/dodavateľmi prostredníctvom mailu
- Správa a Kontrola rezervačného systému
- Aktualizovanie informácii na webe
- Kontrola a udržiavanie čistoty priestorov v Gym-e pred počas a po tréningoch
- Objednávanie produktov do gymu

Nebossingove prostredie, prijemna priatelska atmosfera, maly a mlady kolektiv.
Zľavy na všetky produkty v priestoroch fitness centra. Treningy mimo pracovnu dobu ZADARMO

komunikácia prostredníctvom mailu zasielanie životopisov a motivačného listu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť samostatnosť dochvílnosť komunikačné schopnosti zvládnutá mailová komunikácia, pozitívne vystupovanie, zmysel pre čistotu

The No Limits Gym - Miesto ako stvorené pre tých, ktorí chcú ovládať svoje telo a užívať si tréning. O tom, že „fitness“ berieme úplne inak Vás presvedčí aj naša ponuka tréningov. Ponúkame hlavne tréningy s vlastnou váhou tela, akrobaciu či už na kruhu, silku alebo tyči, špeciálne tréningy na získanie flexibility, balet, latinsko americké tance a kopu iného.

Adresa spoločnosti

Per consulting group s.r.o.
Bartókova 6
811 02 Bratislava
ID: 3880779  Dátum zverejnenia: 27.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.