Mattoni 1873 je dlhodobo úspešná a rešpektovaná rodinná firma s viac ako 150 ročnou tradíciou, ktorá stavia na skvelých značkách s dlhodobou tradíciou, a aj cez svoju veľkosť je stále verná hodnotám, z ktorých vzišla. Poslaním našej spoločnosti je prinášať ľudom do života osvieženie. Sme najväčším výrobcom nealkoholických nápojov v strednej Európe a expandujeme aj do južnej Európy.

Vedľa tradičných minerálnych vôd Mattoni, Szentkirályi alebo Knjaz Miloš vyrábame a distribuujeme aj svetoznáme značky, ako je Pepsi, Mirinda, Lipton, Schweppes či Lay's.

Business Analyst SK

Malacky

plný úväzok

Termín nástupu:dohodou

Čo u nás budete robiť:

Ponúkame voľnú pracovnú pozíciu Biznis Analytika v tíme MARKET DEVELOPMENT

Čo bude Vašou náplňou práce:
- vytváranie hĺbkových analýz ( ad hoc a pravidelné reporty) predajných dát využitím viacerých zdrojov
- kompletná biznis analýza spojená s korporátnym predajom produktov spoločnosti
- prostredníctvom analýz identifikovať nedostatky procesov, navrhnúť zlepšenia a
následne kontrolovať a vyhodnocovať vývoj stanovených cieľov
- prinášať návrhy pre optimalizáciu reportov
- Key user hlavných zdrojov dát (Nielsen Answer, dunnhumby, Leaflet monitor)
- podporovať Brand, Trade Marketing a Sales team pri vytváraní analýz predaja, trhu a
konkurencie pre vedenie spoločnosti
- efektívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami a externými dodávateľmi za účelom
získania podrobného prehľadu o biznis dátach
- podpora pri implementácia nových projektov

Čo požadujeme:
- VŠ vzdelanie je výhodou
- predchádzajúca skúsenosť v FMCG prostredí (Biznis Analytik, Trade Marketing, Category
Management) je vítaná
- silné analytické, komunikačné a prezentačné zručnosti
- znalosť nástrojov poskytujúcich dáta z trhu (dunnhumby, Nielsen Answer)
- výborná znalosť MS Excel, Power Point
- dobrá znalosť anglického jazyka (schopnosť prezentovať v angličtine, jednať a
spolupracovať so zákazníkom v prípade potreby)
- proaktívny prístup k práci

Čo ponúkame:

Práca v nadnárodnej spoločnosti, ktorá je silným hráčom v FMCG oblasti a v dynamickom tíme
- Príspevok na stravovanie formou gastro lístkov + pitný režim zabezpečený
- Možnosť kariérneho rastu a ďaľšieho vzdelávania
- Benefit karta=kredit na nákup služieb, vstupeniek, a iné
- Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom
- Teambuildingové a neformálne aktivity
- notebook a mobilný telefón

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Galová
Tel.: +421904769260
E-mail: poslať životopis
ID: 3522966  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.200 € brutto