Obchodný zástupca HOREKA - západoslovenský kraj

PEPSI-COLA SR, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 820€ + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávať a otvárať nových HOREKA zákazníkov (región západné Slovensko)
- Rokovať a uzatvárať výhodné obchodné zmluvy
- Navrhovať, dohadovať a uplatňovať obchodné akcie a obchodnú stratégiu u zverených zákazníkov
- Starostlivosť a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
- Dosahovať ročné ciele
- Efektívne umiestňovať naše zariadenia a materiál na podporu predaja
- Vyhľadávať nové obchodné príležitosti
- Monitorovať konkurenciu

- Práca na trvalý pracovný pomer v profesionálnom a dynamickom tíme
- Pracovný pomer na dobu neurčitú
- Príspevok na stravovanie formou gastro lístkov + pitný režim zabezpečený
- Služobné vozidlo, tablet a mobilný telefón
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť ďalšieho vzdelávania
- Benefity kreditu na kultúrne aktivity
- Multisport karta
- Príspevok na životné a úrazové poistenie
- Teambuildingové a neformálne aktivity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

- Min. 2 ročná prax v obchode v HOREKA
- Min. stredoškolské vzdelanie
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Schopnosť analytického myslenia a orientácia na výsledok
- Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť PepsiCo je celosvetovým lídrom v segmente potravín a nápojov. Produktové portfolio spoločnosti zahŕňa 22 značiek, z ktorých každá zaznamenáva ročný maloobchodný predaj vo výške viac ako 1 miliarda USD. Naše hlavné podniky -Quaker, Tropicana, Gatorade, Frito-Lay a Pepsi-Cola - vyrábajú stovky chutných potravín a nápojov, ktoré milujú ľudia po celom svete.
Zameriavame sa na udržateľný dlhodobý rast s pozitívnym vplyvom na spoločnosť a životné prostredie-nazývame to Performance with Purpose, teda výkonnosť, ktorá má zmysel. Okrem toho sa sústredíme na premenu nášho porfólia a ponuky zdravších alternatív, pričom sa usilujeme o to, aby bol náš systém potravín udržateľnejší a aby ľudská spoločnosť prosperovala. Domnievame sa, že tak budeme dláždiť spoločnosti PepsiCo cestičku k budúcemu rastu a pomôžeme v rozvoji aj ostatným.
V spoločnosti PepsiCo veríme, že náš pokračujúci úspech závisí na rôznorodej pracovnej silne a inkluzívnej kultúre. Naše tímy sú odrazom rozmanitosti našej spoločnosti a spotrebiteľov. A inklúzia je životným štýlom. Vieme, že v neustále sa meniacom prostredí je tvorivosť z rôznych kultúr s rôznymi skúsenosťami nevyhnutná.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Nádražná 534
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Galová
Tel.: +421904769260
E-mail: poslať životopis
ID: 3350976   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 820€ + bonusy