Obchodný zástupca v Call Centre (Ref. č.: 124077BR)

PEPSI-COLA SR, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
730 € brutto + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dosahovanie plánovaného objemu predaja u pridelených zákazníkov
- Pravidelné telefonické hovory zvereným zákazníkom, v súlade s plánom
- Vytváranie objednávok a vstup do systému
- Kontrola platby faktúr
- Správa dodržiavania zazmluvneného sortimentu
- Korunové položky, IFOC tovar zdarma, akcie x + y alebo 5 +1
- Splnenie predajných plánov a TU iniciatív v spolupráci s obchodným zástupcom
- Komunikácia a vykonávanie promo
- Príjem reklamácií, distribúcia a archivácia riešenia
- Hodnotenie hovorov, štatistiky a KPI
- Príslušná administratíva

- Práca v profesionálnom a dynamickom tíme
- Práca na dobu neurčitú
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Možnosť kariérneho rastu, možnosť ďalšieho vzdelávania
- Príspevok na životné poistenie
- Zamestnanecká kreditová karta na nákup služieb, kultúrnych podujatí a voľnočasových aktivít
- Pitný režim
- Motivačné súťaže a teambuildingy

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám pošlite Váš aktuálny životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- Skúsenosti s prácou v telefonickom predaji - výhodou
- Komunikačné zručnosti, príjemný výraz po telefóne
- Znalosť MS, excel
- Stredoškolské vzdelanie
- Orientácia na zákazníka, spoľahlivosť a svedomitosť
- Odolnosť voči stresu

Spoločnosť PepsiCo je celosvetovým lídrom v segmente potravín a nápojov. Produktové portfolio spoločnosti zahŕňa 22 značiek, z ktorých každá zaznamenáva ročný maloobchodný predaj vo výške viac ako 1 miliarda USD. Naše hlavné podniky -Quaker, Tropicana, Gatorade, Frito-Lay a Pepsi-Cola - vyrábajú stovky chutných potravín a nápojov, ktoré milujú ľudia po celom svete.
Zameriavame sa na udržateľný dlhodobý rast s pozitívnym vplyvom na spoločnosť a životné prostredie-nazývame to Performance with Purpose, teda výkonnosť, ktorá má zmysel. Okrem toho sa sústredíme na premenu nášho porfólia a ponuky zdravších alternatív, pričom sa usilujeme o to, aby bol náš systém potravín udržateľnejší a aby ľudská spoločnosť prosperovala. Domnievame sa, že tak budeme dláždiť spoločnosti PepsiCo cestičku k budúcemu rastu a pomôžeme v rozvoji aj ostatným.
V spoločnosti PepsiCo veríme, že náš pokračujúci úspech závisí na rôznorodej pracovnej silne a inkluzívnej kultúre. Naše tímy sú odrazom rozmanitosti našej spoločnosti a spotrebiteľov. Vieme, že v neustále sa meniacom prostredí je tvorivosť z rôznych kultúr s rôznymi skúsenosťami nevyhnutná.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Nádražná 534
901 01 Malacky
ID: 3304409   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   730 € brutto + bonusy