Credit Analyst - Kreditný analytik (Ref. č.: 128759BR)

PEPSI-COLA SR, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava , Slovakia, Bratislavský kraj, Malacky
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie pohľadávok - aktívne riešenie pohľadávok po splatnosti
- intenzívna komunikácia so zákazníkmi (telefonický a písomný kontakt)
- inventarizácia
- kooperácia s inými oddeleniami v ramci firmy
- testovanie novych procesov
- reporting
- vykonávanie mesačných závierok

- práca v mladom profesionálnom a dynamickom tíme
- práca na dobu neurčitú
- možnosť kariérneho rastu, možnosť ďalšieho vzdelávania
- príspevok na životné poistenie
- zamestnanecká cafetéria
- pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

- stredoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním
- prax na fakturačnom, prípadne finančnom oddelení výhodou
- užívateľská znalosť MS Office, SAP výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie

Spoločnosť PepsiCo je celosvetovým lídrom v segmente potravín a nápojov. Produktové portfolio spoločnosti zahŕňa 22 značiek, z ktorých každá zaznamenáva ročný maloobchodný predaj vo výške viac ako 1 miliarda USD. Naše hlavné podniky -Quaker, Tropicana, Gatorade, Frito-Lay a Pepsi-Cola - vyrábajú stovky chutných potravín a nápojov, ktoré milujú ľudia po celom svete.
Zameriavame sa na udržateľný dlhodobý rast s pozitívnym vplyvom na spoločnosť a životné prostredie-nazývame to Performance with Purpose, teda výkonnosť, ktorá má zmysel. Okrem toho sa sústredíme na premenu nášho porfólia a ponuky zdravších alternatív, pričom sa usilujeme o to, aby bol náš systém potravín udržateľnejší a aby ľudská spoločnosť prosperovala. Domnievame sa, že tak budeme dláždiť spoločnosti PepsiCo cestičku k budúcemu rastu a pomôžeme v rozvoji aj ostatným.
V spoločnosti PepsiCo veríme, že náš pokračujúci úspech závisí na rôznorodej pracovnej silne a inkluzívnej kultúre. Naše tímy sú odrazom rozmanitosti našej spoločnosti a spotrebiteľov. A inklúzia je životným štýlom. Vieme, že v neustále sa meniacom prostredí je tvorivosť z rôznych kultúr s rôznymi skúsenosťami nevyhnutná.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Nádražná 534
901 01 Malacky
ID: 3209090   Dátum zverejnenia: 8.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.