Čašník/ Čašníčka v Pepper INN

PEPPER TEAM, s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
Asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Záleží od praxe a pracovných skúseností začíname od 4€ /hod Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežná starostlivosť o zákazníka vyplývajúca z povolania čašník.
Obsluha, príprava nápojov, objednávanie, vynášanie jedál a udržovanie poriadku na pracovisku

Celozávodná dovolenka v lete a zime,preplácanie dovoleniek,možnosť zúčastňovania sa školení a degustácií produktov,ktoré ponúkame v našom podniku.

Ponúkame prácu v zaujímavej rodinnej reštaurácii, kde nám skutočne záleží na našich hosťoch a potrpíme si na kvalitu a profesionalitu obsluhy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.2.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Časová flexibilita,dobrá pracovná morálka , lojalita k zamestnávateľovi, tímový a kolektívny duch

Pepper INN je mladá, dynamická a novootvorená reštaurácia v Šali so širokou ponukou čapovaných pív a skvelých jedál.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pepper Team s.r.o
J. Feketeházyho 2381/3
92701 Šaľa

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Popelka
Tel.: +421917586843
E-mail: poslať životopis
ID: 3409882   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Záleží od praxe a pracovných skúseností začíname od 4€ /hod Netto