Reagujte bez životopisu

Staňte sa súčasťou nášho úspechu

Asistent/ka pre oddelenie Property

Nevädzová 6, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelení Property hľadáme vhodného kandidáta, ktorý bude poskytovať pomoc a podporu Property manažérovi, a predovšetkým sa bude zapájať do:

  • vedenia korešpondencie a komunikácie s obchodnými partnermi a štátnymi inštitúciami
  • spravovania kalendára nadriadeného, dohadovania stretnutí, organizácie služobných ciest a ich vyúčtovanie v zmysle domácich aj zahraničných služobných ciest aj pre hostí, prípravy interných aj externých stretnutí nadriadeného,
  • koordinácie obehu dokumentov (zmluvy, pošta) naprieč oddeleniami
  • podpory organizácie oddelenia expanzie a investícií, pripravovania zápisníc zo stretnutí aj podkladov k stretnutiam (prezentácie z dostupných podkladov)
  • pomáhania a podpory Špecialistov na expanziu, Špecialistov na prenájom

Od vhodného kandidáta požadujeme:

  • MS Office, najmä správa kalendára v Outlooku, Power Point, Excel a Word - pokročilá, aktívna úroveň
  • Anglický jazyk - mierne pokročilá úroveň
  • Maďarský jazyk - mierne pokročilá úroveň
  • Znalosť pravidiel etikety obchodovania
  • Čítanie s porozumením pri kontrole zmlúv, komunikačné zručnosti
  • Dochvíľnosť, organizačné schopnosti
  • Prax na rovnakej alebo podobnej pracovnej pozícii je výhodou

Ak ste optimistická a veselá osobnosť s chuťou učiť sa, so schopnosťou komunikovať s rôznymi typmi ľudí a zvládate aj vypäté situácie, ste pravdepodobne náš ideálny kolega/kolegyňa. :) Ak si viete zorganizovať čas na svoje úlohy a zároveň si myslíte, že ste tímový hráč, hľadáme práve Vás!

V Pepco sa Vám bude páčiť, pretože ponúkame:

  • stravné lístky nad rámec zákona
  • zamestnanecká zľava až 25% v predajniach Pepco
  • darčekové poukážky
  • zľavy u partnerov
  • firemný mobil a notebook
  • program pomoci zamestnancom, keď sa ocitnete v ťažkej situácii (napríklad psychickej, finančnej...)
  • skvelý tím kolegov
  • možnosť pracovať z domu až 3 dni do týždňa

Mobilný telefón
Vzdelávacie kurzy, školenia
Individuálne rozvrhnutie pracovného času
Firemné akcie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
13. plat
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook
Kafetéria
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PEPCO Slovakia s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od 2013 a spravuje sieť viac ako 150 predajní. Ponuku PEPCO tvorí oblečenie pre všetky vekové kategórie a potreby do domácnosti za veľmi atraktívne, diskontné ceny.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lujza Svitaková
E-mail: poslať životopis