Staňte sa súčasťou nášho úspechu

Finančný účtovník/účtovníčka

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového účtovného tímu hľadáme kolegu na pozíciu účtovníka, ktorý bude zodpovedný za:

  • riešenie bežných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva,

  • účtovanie interných dokladov, cestovných príkazov atď.,

  • spracovávanie a zaúčtovanie dodávateľských faktúr,

  • komplexné účtovanie vystavených faktúr,

  • účtovanie nákladov na rôzne nákladové centrá,

  • účtovanie majetku spoločnosti, výpočet a zaúčtovanie odpisov majetku,

  • plnenie ďaľších úloh podľa pokynov nadriadeného.

Ak máte:

  • prax na účtovníckej pozícii min 2. roky

  • znalosť práce s MS Office
  • orientáciu na detail
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • lojalitu voči kolegom a zamestnávateľovi,

Tak hľadáme práve Vás ! :)

Čo Vám naopak ponúkame my ?

  • práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • zľavy na zamestnanecké nákupy
  • príjemné pracovné prostredie
  • benefit vo forme darčekových poukážok
  • firemné akcie a teambuldingy
  • nadštandardná hodnota stravných lístkov
  • flexibilná pracovná doba

Základná zložka mzdy (brutto): 1200 Eur, prípadne dohodou

Predpokladaný nástup : dohodou

Požiadavky na zamestnanca

PEPCO Slovakia s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od 2013 a spravuje sieť viac ako 150 predajní. Ponuku PEPCO tvorí oblečenie pre všetky vekové kategórie a potreby do domácnosti za veľmi atraktívne, diskontné ceny.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: TEAMIO jobs
E-mail: poslať životopis
ID: 3826469  Dátum zverejnenia: 6.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac