Staňte sa súčasťou nášho úspechu

Špecialista pre zákaznícky servis s jazykom českým (Customer Service Specialist)

Miesto práce
Nevädzova 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Telefonickú, e-mailovú a listovú komunikáciu so zákazníkmi
  • Prijímanie, evidenciu, riešenie požiadaviek a podnetov zákazníkov podľa stanovených postupov, práca v internom systéme
  • Poskytovanie informácií zákazníkom o produktoch a službách našej spoločnosti
  • Spracovanie pochvál a sťažností od zákazníkov
  • Podporu a navigáciu na webstránke spoločnosti
  • Vykonávanie iných úloh vyplývajúcich z potrieb oddelenia

Práca v spoločnosti Pepco sa Vám bude páčiť, pretože ponúkame atraktívne finančné ohodnotenie, prácu v medzinárodnej spoločnosti, príležitosť pre profesionálny a osobný rozvoj, pracovnú dobu od pondelka do piatku, zamestnaneckú zľavu na produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Prax v oblasti služieb zákazníkom a v maloobchode aspoň 1 rok
  • Výborné komunikačné schopnosti, gramatika a štylistický prejav v českom jazyku
  • Aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť poľského jazyka výhodou
  • Znalosť MS Office na pokročilej úrovni
  • Orientácia na detail
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Profesionálne vystupovanie

PEPCO Slovakia s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od 2013 a spravuje sieť viac ako 150 predajní. Ponuku PEPCO tvorí oblečenie pre všetky vekové kategórie a potreby do domácnosti za veľmi atraktívne, diskontné ceny.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Hupková
Tel.: +421948492619
E-mail: poslať životopis
ID: 3201470  Dátum zverejnenia: 10.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou