Asistent/ka predaja

peopleTOretail s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ASISTENT/KA PREDAJA

Naším klientom je významná módna značka, ktorá sa pre svojich obdivovateľov stala synonymom kvality. Zakladá si na precíznych detailoch, vynikajúcom spracovaní a vysokej kvalite použitých materiálov.

Hľadáme kandidátov, ktorých baví dynamické prostredie a ktorí sa svojou prácou budú baviť a tešiť sa na každý nový týždeň. Vašou náplňou práce bude priamy kontakt so zákazníkom, preto musíte byť pozitívny a komunikatívny.

  • Budete vytvárať príjemnú atmosféru, kam sa zákazníci budú veľmi radi vracať
  • Práca s tovarom je pre úspech kľúčová
  • Pravidelné doplňovanie a visual merchandising budete mať v malíčku

Počúvate od svojho okolia chválu vášho vycibreného vkusu a ľahko sa orientujete v trendoch? Dokážete svojim priateľom a okoliu vybrať zaujímavé outfity? Potom sa nám ozvite!

Na oplátku Vám bude ponúknuté veľmi príjemné platové ohodnotenie, vrátane bonusov z plnenia plánu a mnoho ďalších výhod.
Tešíme sa na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 3188137  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.