Asistent/ka predaja Bratislava

peopleTOretail s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ASISTENT/KA PREDAJA

„KAŽDÝ TÝŽDEŇ NOVÝ SVET“ je mottom nášho klienta, ktorý slávi skutočný úspech na trhu viac ako 76 rokov. Predstavte si byť súčasťou tejto značky, ktorá vytvorila svoj vlastný obchod kombinujúci najrôznejšie druhy produktov a zmenila tak zabehnutú rutinu v dynamický koncept plný zaujímavých zmien s týždennou pravidelnosťou, ktorá Vám ponúka vždy zaujímavé nápady zamerané na kvalitu za príjemnú cenu. Sortiment spoločnosti je naozaj veľmi pestrý, či už ide o módu pre celú rodinu, vynikajúce potraviny, doplnky na šport alebo do domácnosti.

Hľadáme kandidátov, ktorých baví dynamické a rýchle sa meniace prostredie a ktorí sa svojou prácou budú baviť a tešiť sa na každý nový týždeň. Vašou náplňou práce bude priamy kontakt so zákazníkom, preto musíte byť pozitívny a komunikatívny. Budete vytvárať príjemnú atmosféru, kam sa zákazníci budú veľmi radi vracať. Práca s tovarom je pre úspěch kľúčová, pravidelné doplňovanie a visual merchandising budete mať v malíčku. Navodí vo Vás vôňa kávy príjemnú atmosféru? Aj to bude súčasťou Vašej práce, stanete sa profesionálom v jej príprave!

Na oplátku Vám bude ponúknuté veľmi príjemné platové ohodnotenie, vrátane bonusov z plnenia plánu a mnoho ďalších výhod.
Tešíme sa na Váš životopis!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2097098  Dátum zverejnenia: 26.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.