Junior SEO Linkbuilder (stážista, brigádnik)

People2People, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ 3€ za každý publikovaný spätný odkaz

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do marketingového tímu hľadáme juniorného marketéra, ktorého zaujíma SEO a hlavne linkbuilding.

Tvojou náplňou práce bude zastrešiť získavanie spätných odkazov a to celý proces od A po Z v už existujúcich a nastavených procesoch. Od vyhľadávania, cez telefonovanie po reporting.

Inováciám a efektívnejšiemu prístupu sa však medze nekladú. Budeš komunikovať s našimi existujúcimi používateľmi ale aj s tými, ktorí nás ešte nepoznajú. Čím lepší budeš, tým viac si zarobíš.

Pozícia je vhodná aj pre absolventa, pracovná doba je flexibilná a je možné ju vykonávať on-site aj na diaľku. Občas sa však určite budeme vídať.

Tvojou úlohou bude:

- Vyhľadávať potenciálnych partnerov online a kontaktovat ich telefonicky
- Pripravovať jednoduchý, krátky obsah potrebný pre tvorbu spätných odkazov u existujúcich aj nových partnerov
- Komunikovať na dennej báze mailom aj telefonicky s desiatkami potenciálnych používateľmi
- Kontrolovať umiestnenie spätných odkazov na ich weboch
- Koordinovať si interné zdroje, ktoré ku svojej práci budeš potrebovať

Požiadavky:

- Dobré komunikačné a presviečacie schopnosti
- Byť pripravený a vedieť v komunikácii s partnermi argumentovať
- Schopnosť veci dotiahnuť do konca
- Elementárne chápanie online marketingu, webu, prípadne SEO princípov výhodou
- Zručnosť MS Excel alebo Google Sheets výhodou (urýchli ti to prácu)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Wilio je dynamicky rastúca technologická spoločnosť, ktorá zjednodušuje cestu zákazníkov pri stavbách a rekonštrukciách ku kvalitným a overeným stavebným spoločnostiam. Naša platforma (web aj app) spája zákazníkov s najlepšími miestnymi odborníkmi a poskytovateľmi rôznych služieb - jednoducho, intuitívne a rýchlo.

Do dnešného dňa sme pomohli len na slovenskom trhu vyriešiť viac ako 70 000 projektov pre zákazníkov. Máme viac ako 30 000 registrovaných profesionálov a firiem na Slovensku. Aktuálne expandujeme do Maďarska, Rumunska a Turecka.

Wilio sa umiestnilo v Deloitte Technology Fast 50 CE pre rok 2021 a je jednou z 3 slovenských spoločností s najvyšším potenciálom rastu podľa Deloitte.

Viac na www.wilio.sk

Napísali o nás:
Trend https://bit.ly/2RgonIH
Pravda https://bit.ly/2CJdLOP
Techbox https://bit.ly/2O77NsI
Fony https://bit.ly/2SlqBYT
MojAndroid https://bit.ly/2yvzzuf
ID: 4167022  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.