Špecialista starostlivosti o zákazníkov pre Maďarsko

People2People, s. r. o.

Miesto práce
Suché mýto 6, 811 03 Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wilio hľadá človeka, ktorý by sa pripojil k nášmu tímu a staral by sa o našu rastúcu maďarskú komunitu (maďarsky hovoriacich zákazníkov a poskytovateľov služieb). Táto pozícia si vyžaduje vynikajúce komunikačné schopnosti a ovládanie hovoreného aj písaného slova, empatiu a dôkladné porozumenie zákazníckej podpore.

Každodenné zodpovednosti:
- V tíme zákazníckej podpory reprezentovať Wilio v Maďarsku
- Budovať pozitívne vzťahy so súčasnými ako aj potenciálnymi používateľmi
- Riešiť otázky a požiadavky používateľov
- Poskytnúť zákazníkom asistenciu pri nákupe našich služieb a realizácii platieb
- Riešiť a reportovať všetky technické problémy
- Analyzovať a sledovať údaje o výkone a informovať obchodný tím o kľúčovej spätnej väzbe od našich poskytovateľov a zákazníkov
- Analyzovať a sledovať spätnú väzbu a informovať interné tímy o nálade a reakciách našej komunity
- Úzko spolupracovať s marketingovým tímom, tak aby sa úspešne uskutočnili všetky komunikačné ciele

- Atraktívne ohodnotenie (v závislosti od skúseností)
- Multisport karta (plne hradená nami!)
- Moderná a uvoľnená atmosféra
- Šanca pracovať v dynamickej a rastúcej technologickej spoločnosti s medzinárodným tímom
- Spoločenské aktivity a večierky

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
LiveAgent - základy

Počet rokov praxe

2
2

Wilio je dynamicky rastúca technologická spoločnosť. Naša platforma spája zákazníkov s najlepšími miestnymi odborníkmi a poskytovateľmi rôznych služieb - jednoducho, intuitívne a rýchlo. Tím v našom startupe vedú ostrieľaní odborníci z oblastí private equity a vývoja mobilných aplikácií. Wilio dnes expanduje do nových krajín a preto hľadáme šikovných jednotlivcov, ktorí by sa k nám na tejto ceste pridali.

Napísali o nás:
Trend https://bit.ly/2RgonIH
VAT https://bit.ly/2CJdLOP
Techbox https://bit.ly/2O77NsI
Fony https://bit.ly/2SlqBYT
MojAndroid https://bit.ly/2yvzzuf

Pribinova 4/17952
811 09 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Goran Unkovski
E-mail: poslať životopis
ID: 3998599  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac