Administratívny asistent/Podpora zákazníkov

People2People, s. r. o.

Miesto práce
Suché mýto 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac 1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s používateľmi, ich otázok, riešenie problémov, chýb so systémom, prieskum a názory používateľov
- Používateľský prieskum, zbieranie názorov používateľov, vyhodnotenie prieskumu
- Spravovanie databázy používateľov - kontrola nových a starých záznamov, kontrola chýbajúcich alebo nepresných údajov u používateľov, blokovanie nežiadúcich používateľov
- Kontrola nových záznamov - každodenná kontrola nových záznamov v databáze
- Emailová podpora - posielanie správ a emailov potenciálnym používateľom platformy
- Reporting - zbieranie a spracovanie dát, pomoc pri vytváraní pravidelných reportov pre manažment
- Kontaktovanie našich poskytovateľov za účelom ich overenia.

Čo ti za to dáme?
• Mzda (záleží od tvojich skills)
• SW a HW podla vlastného výberu
• Homeoffice
• Multisport card (plne hradenú firmou). Už viac nebudeš musiet platiť za gym
• 1 mesiac platnej dovolenky a preplácanie sviatkov (ak si zvolíš prácu na FA)
• Narodeninový bonus
• budget pre vzdelávanie
• čerstvé ovocie v office
• firemné raňajky
• a iné špecialitky

Tak neváhaj a príď nezáväzne pokecať. Sme neformálny tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie
- Slovenský jazyk a pokročilá znalosť anglického jazyka
- Maďarský jazyk je veľkou výhodou, nie však podmienkou
- Skúsenosti so stavebníctvom alebo študent stavebnej fakulty sú výhodou

Wilio is a well capitalised leading technological sharing economy start-up focused on development and operation of innovative mobile and web applications. We in wilio are revolutionising way of connecting blue-collar workforce globally (we are already No.1 in Slovakia, Hungary and growing fast) and we are looking for a person who would like to join our journey.

Wilio is led by seasoned experts from private equity and mobile app development that have created e.g. Hopin one of the most successful mobile sharing economy apps in Slovakia.

What media wrote about us:
Trend https://bit.ly/2RgonIH
VAT https://bit.ly/2CJdLOP
Techbox https://bit.ly/2O77NsI
Fony https://bit.ly/2SlqBYT
MojAndroid https://bit.ly/2yvzzuf

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Suché Mýto 6
811 03 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Krajčovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3819863  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac1300