Administratívny asistent/Podpora zákazníkov

People2People, s. r. o.

Miesto práce
Suché mýto 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonická komunikácia s používateľmi na dennej báze s cieľom overovať našich poskytovateľov podľa pred-pripravených scenárov
- Používateľský prieskum, zbieranie názorov používateľov, vyhodnotenie prieskumu
- Spravovanie databázy používateľov - kontrola nových a starých záznamov, kontrola chýbajúcich alebo nepresných údajov u používateľov, blokovanie nežiadúcich používateľov
- Kontrola nových záznamov - monitorovanie aktivity používateľov, v prípade potreby ich kontaktovanie.
- Emailová podpora - posielanie správ a emailov potenciálnym používateľom platformy
- Reporting - zbieranie a spracovanie dát, pomoc pri vytváraní pravidelných reportov pre manažment a vedenie

Čo ti za to dáme?
• Mzda (záleží od tvojich skúseností)
• SW a HW podla vlastného výberu
• Homeoffice
• Multisport card (plne hradenú firmou). Už viac nebudeš musiet platiť za gym
• Narodeninový bonus
• budget pre vzdelávanie
• čerstvé ovocie v office
• firemné raňajky
• a iné špecialitky

Tak neváhaj a príď nezáväzne pokecať. Sme neformálny tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie
- Slovenský jazyk a pokročilá znalosť anglického jazyka
- Maďarský jazyk je výhodou, nie však podmienkou
- Skúsenosti so stavebníctvom alebo študent stavebnej fakulty sú výhodou

Wilio je dynamicky rastúca technologická spoločnosť, ktorá zjednodušuje cestu zákazníkov pri stavbách a rekonštrukciách ku kvalitným a overeným stavebným spoločnostiam. Naša platforma (web aj app) spája zákazníkov s najlepšími miestnymi odborníkmi a poskytovateľmi rôznych služieb - jednoducho, intuitívne a rýchlo.

Do dnešného dňa sme pomohli len na slovenskom trhu vyriešiť viac ako 70 000 projektov pre zákazníkov. Máme viac ako 30 000 registrovaných profesionálov a firiem na Slovensku. Aktuálne expandujeme do Maďarska, Rumunska a Turecka.

Wilio sa umiestnilo v Deloitte Technology Fast 50 CE pre rok 2021 a je jednou z 3 slovenských spoločností s najvyšším potenciálom rastu podľa Deloitte.

Viac na www.wilio.sk

Napísali o nás:
Trend https://bit.ly/2RgonIH
Pravda https://bit.ly/2CJdLOP
Techbox https://bit.ly/2O77NsI
Fony https://bit.ly/2SlqBYT
MojAndroid https://bit.ly/2yvzzuf
ID: 3819863  Dátum zverejnenia: 24.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac