UX analytik

People2People, s. r. o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1300 EUR (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technologická spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a prevádzke inovatívnych mobilných aplikácií a webových portálov hľadá zamestnanca na pozíciu UX/Design analyst:
- Systematické zlepšovanie produktu (web a aplikácia) wilio.com
- Navrhovanie vylepšení, novej funkcionality platformy wilio
- Analýza uživatelského správania, návštevnosti, kritických bodov, user funnels
- Sledovanie štatistík, aktivity a rastu platformy
- Komunikácia s používateľmi, riešenie problémov a otázok, chýb so systémom, prieskum a názory používateľov
- Testovanie produktu a novej funkcionality, hľadanie bugov
- Komunikácia požiadaviek od zákazníkov a novej funkcionality tímu developerov
- Riadenie Customer service

Nehovoríme len o podpore a rozvoji ľudí, my to naozaj robíme. Náš “core” tím je zložený z top odborníkov, s ktorými budeš denne pracovať a od ktorých sa môžeš naučiť za jeden mesiac viac ako v iných spoločnostiach za rok.
Všetko závisí len na tvojej proaktivite a vôli učiť sa nové veci.
Aj medzi dodávateľmi si vyberáme len tých najlepších či už pre user experience, design, marketing, kampane, PR, rastové kampane, atď.

- Notebook na súkromné účely
- Zaujímavé možnosti kariérneho rozvoja v dynamickom a mladom kolektíve

Hľadáme budúceho kolegu s nadpriemernou inteligenciou, ktorého baví vývoj a dizajn produktov, webov alebo aplikácií.

Máme priateľskú pracovnú kultúru a hľadáme podobného človeka s dobrými komunikačnými zručnosťami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 50 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dizajn, technológie, user experience

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vynikajúce analytické myslenie a skúsenosti s dizajnom/vývojom produktu
- Príjemné vystupovanie
- Work hard – play hard
- Slovenský jazyk a pokročilá znalosť anglického jazyka
- Záujem o technológie, mobilné aplikácie, user experience

Wilio is a well capitalised leading technological sharing economy start-up focused on development and operation of innovative mobile and web applications. We in wilio are revolutionising way of connecting blue-collar workforce globally (we are already No.1 in Slovakia, Hungary and growing fast) and we are looking for a person who would like to join our journey.

Wilio is led by seasoned experts from private equity and mobile app development that have created e.g. Hopin one of the most successful mobile sharing economy apps in Slovakia.

What media wrote about us:
Trend https://bit.ly/2RgonIH
VAT https://bit.ly/2CJdLOP
Techbox https://bit.ly/2O77NsI
Fony https://bit.ly/2SlqBYT
MojAndroid https://bit.ly/2yvzzuf

Adresa spoločnosti

People2People s.r.o.
Pribinova 4/17952
81101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Matúš Kubala
Tel.: +421904613212
E-mail: poslať životopis
ID: 3553488   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300 EUR (v závislosti od skúseností kandidáta)