Nová ponuka- opatrovateľka-Almere/Holandsko - (možnosť aj ako brigáda na leto)

People24 s. r. o.

Miesto práce
Almere, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.6.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 480 EUR/mesiacodmeny za sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre opatrovateľa/opatrovateľku v Holandsku – mesto Almere, so znalosťou anglického jazyka. Klientka má 88 rokov a býva sama v byte. Pred mesiacom mala kovid a vtedy jej zistili, že prekonala infarkt. . Pani väčšinu dňa trávi v posteli a 2x denne presadne do kresla . Je veľmi unavená, pozerá televíziu ale nevidí už veľmi dobré. Niekedy má energiu sa prejsť po obývačke pomocou rolátora a opatrovateľky. . Pani jedáva 3x do dňa, je potrebné jej pri jedle robiť spoločnosť Ku klientovi chodia každý druhý deň dcéry , jedná dcéra nakupuje a druhá pomahá pri opatrovaní. Vyžaduje sa pomoc pri osobnej hygiene, vyzliekaní/obliekaní, natieraní pokožky masťou. Práca je na živnostenský list.

- miesto je vhodné aj pre absolventku zdravotnej školy, nakoľko na mieste pracuje tiež sl. po skončení strednej školy. , ktorá Vám vysvetlí, zaučí...

- miesto je vhodné aj ako brigáda na leto

POŽIADAVKY: Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

PLATOVÉ PODMIENKY: 80eur/ deň + hradené cestovné

TERMÍN NÁSTUPU: 30.6.2023

ubytovanie, strava, cestovné , odmeny za sviatky

miesto je vhodné aj pre absolventku zdravotnej školy, nakoľko na mieste pracuje tiež sl. po skončení strednej školy. , ktorá Vám vysvetlí, zaučí...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Sociálna oblasť

Počet rokov praxe

1

chuť pracovať

People 24 s.r.o., je personálna spoločnosť , ktorá PEOPLE- ĽUDIA - ĽUDSKOSŤ nemá iba v názve. Je pre nás samozrejmosť pristupovať k našim opatrovateľom a opatrovateľkám ako k ĽUĎOM . K ĽUĎOM ktorí sa rozhodli vykonávať tak dôležitú a pritom náročnú prácu akou opatrovanie seniorov v zahraničí nepochybne je. Či ste v Holandsku, Nemecku alebo Rakúsku- People24 s.r.o. je tu pre Vás 24h.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4586832  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 480 EUR/mesiac