Reagujte bez životopisu

Skladník s VZV/ operátor logistiky + 150€ nástupný bonus

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
6,28 EUR/hod.- dochádzkový bonus 50€ - prémie 6% - 13% - zákonný príplatok za nočnú zmenu, nadčas, sobotu, nedeľu, sviatok - letné a zimné odmeny + nástupný bonus 150€ - teplá strava za 0,70€/obed a stravné lístky za nočnú zmenu a nadčas - doprava z okolia - zo smeru Púchov, Červený Kameň, Pruské, Nemšová, Trenčianska Teplá - možnosť zobrať si zálohu zo mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do spoločnosti šikovných mužov do skladu s VZV. Práca je na 3 zmeny. Nutné je mať platné papiere na VZV.

Náplň práce:
- príjem, uskladnenie a výdaj materiálu
- vystavovanie dokumentácie
- vykonávanie inventúr
- obsluha VZV

- dochádzkový bonus 50€
- prémie 6% - 13%
- zákonný príplatok za nočnú zmenu, nadčas, sobotu, nedeľu, sviatok
- letné a zimné odmeny
+ nástupný bonus do výšky 150€
- teplá strava za 0,70€/obed a stravné lístky za nočnú zmenu a nadčas
- doprava z okolia - zo smeru Púchov, Červený Kameň, Pruské, Nemšová, Trenčianska Teplá - možnosť zobrať si zálohu zo mzdy

Životopis posielajte na [email protected] alebo nás kontaktujte na tel. čísle 0948 445 252.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

Facebook : peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!
ID: 4433712  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,28 EUR/hod.