Reagujte bez životopisu

Zmena je život! Neváhaj a sprav krok k lepšiemu!

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 100 EUR/mesiac- dochádzkový bonus 50€ - prémie 6% - 13% - nástupný bonus 150€ - zákonný príplatok za nočnú zmenu, nadčas, sobotu, nedeľu, sviatok - letné a zimné odmeny - teplá strava za 0,70€/obed a stravné lístky za nočnú zmenu a nadčas - doprava z okolia - zo smeru Púchov, Červený Kameň, Pruské, Nemšová, Trenčianska Teplá - možnosť zobrať si zálohu zo mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už dlhodobo uvažuješ, že zmeníš prácu, ale stále váhaš?
Teraz je správny čas na zmenu a urobiť krok dopredu.

Pokiaľ pracuješ v automobilovom priemysle ako operátor, montážnik, v 2 - 3 zmennej prevádzke, nechaj si za prácu aj patrične zaplatiť.

My ti ponúkame dlhodobú, stabilnú prácu s najlepším ohodnotením v Ilavskom okrese od 1100€/brutto, s letnými a zimnými bonusmi. So zabezpečenou dopravou do práce od Púchova až po Trenčiansku Teplú. A s teplou stravou v jedálni.

Keď naberieš odvahu, pošli svoj životopis na [email protected] alebo volaj na 0917 605 463 a my ťa budeme kontaktovať. Spolu sa dohodneme na osobnom pohovore vo firme.

Neváhaj, voľné miesta sa rýchlo míňajú!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- technické zručnosti
- prax vo výrobe výhodou

Facebook : peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!
ID: 4433668  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac