Montážnik v elektrovýrobe. Práca na 1 - 2 zmeny ! Vhodné pre mužov aj ženy.

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
630 EUR/mesiacMzda s bonusmi od 800€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do elektro-výroby v Dubnici nad Váhom hľadáme mužov aj ženy s praxou na 1-2 zmeny + možné nadčasy
Náplň práce:
- montáž elektrických komponentov podľa technickej dokumentácie
- výroba pre IT sektor, telekomunikácie, a tiež medicínsky priemysel
- kontrola
- v prípade vyhlášky §22 pozícia testovača s vyššou hodinovou mzdou

- mzda s bonusmi od 5€ v čistom
- v prípade potreby zabezpečené ubytovanie ZDARMA v novopostavenej ubytovni v Dubnici nad Váhom (samostatná kúpeľňa a kuchynka priamo na izbe)
- doprava zabezpečená zo smerov : Púchov, Valaská Belá, Košecké Podhradie, Ilava, Trenčín, Trenč.Teplá, Nová Dubnica, Horná Súča, Horné Srnie ...
- strava priamo vo firme
- nadčasové bonusy

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis spolu s telefonickým kontaktom na uvedený email.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax v elektro výrobe je výhodou.

Facebook : peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!
ID: 4130557  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac