Projektant pozemných stavieb

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiac+ veľmi motivujúce platové ohodnotenie v závislosti od preukázanej zručnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nášmu klientovi pomáhame s náborom pri voľnej pozícii:
Stavebný projektant/architekt
NÁPLŇ PRÁCE:
- Navrhovanie a projektovanie pozemných stavieb.
- Architektonické návrhy, zhotovenie projektovej dokumentácie pre územné a stavebné konanie
- Tvorba fotorealistických vizualizácií exteriéru a interiéru
Vhodné pre študentov posledných ročníkov vysokoškolského štúdia.
Práca v kancelárii v Novej Dubnici vo výbornom kolektíve!
Možnosť práce na živnosť po dohode aj na TPP

+ veľmi motivujúce platové ohodnotenie v závislosti od preukázanej zručnosti
+ hodinová mzda /možnosť nadčasov/
+ zaujímavá a kreatívna práca
+ vhodné pre študentov posledných ročníkov vysokoškolského štúdia odboru pozemné stavby/architekt

V prípade záujmu je potrebné poslať životopis na uvedený email. Kontaktovaní budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektant,Architekt,Pozemné stavby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- pozitívny prístup k práci

Facebook : peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!
ID: 4062412  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac