Elektro - montážnik /čka

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Dubnica nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
630 EUR/mesiacMzda s bonusmi od 800€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do elektro výroby v Dubnici nad Váhom hľadáme a montážnikov/čky s praxou v elektro výrobe na 1 zmenu + nadčasy

Náplň práce:
- montáž elektrických rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie.
- testovanie

mzda s bonusmi od 5€ v čistom.
- zabezpečené ubytovanie ZDARMA
- doprava zabezpečená
- príspevok na stravu
- nadčasové bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax v elektro výrobe nutnosť.

Facebook : peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!
ID: 4015701  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac