Elektrotechnik s vyhláškou §22 na 1 až 2 zmeny

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
630 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy , bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do elektro výroby v Dubnici nad Váhom hľadáme TESTOVAČOV s vyhláškou 22
Práca na 1 až 2 zmeny + nadčasy
Náplň práce:
- testovanie elektrických rozvodových skríň

- mzda s bonusmi od 950 € v čistom
- zabezpečené ubytovanie - ZDARMA
- doprava zabezpečená z okolia (Ilava, Pruské, Nemšová, Trenčín)
- príspevok na stravu 2€ za každý odpracovaný deň - strava na pracovisku
zabezpečená
- nadčasové bonusy

Vaše životopisy prosím zasielajte na [email protected] alebo volajte na 0917 605 463

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

1

- chuť pracovať
- vyhláška §22
- vyhláška §21 - s možnosťou na 22§

Facebook : peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!
ID: 4015684  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac