Testovač s vyhláškou 21§/22§ /23§

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiacMzda s bonusmi a príplatkami 1200€/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie napájacích a záložných zdrojov

Práca v stabilnej spoločnosti v Liptovskom Hrádku.
Odborný rast
Bonusy nad rámec zákona
Možnosť DOPRAVY DO ZAMESTNANIA -(POPRAD, RUŽOMBEROK, BREZNO)

Prosím záujemcovia kontaktovať ma na 0917 605 463 alebo na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Facebook : peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!
ID: 3935539  Dátum zverejnenia: 14.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac